LEGO Architecture i Historyland – zabytki Krakowa, Europy i świata z klocków

Różnorodność zestawów Lego może przyprawić o zawrót głowy. Klocki obecne na rynku już od kilkudziesięciu lat bezustannie rozpalają wyobraźnię zarówno najmłodszych, jak i dorosłych. Wszystko za sprawą mnogości podejmowanych tematów – najmniejsze dzieci mogą bawić się specjalną odmianą Duplo z Kubusiem Puchatkiem, dla chłopców produkuje się zestawy z superbohaterami, ninja czy postaciami z „Gwiezdnych Wojen”, Czytaj całość „LEGO Architecture i Historyland – zabytki Krakowa, Europy i świata z klocków” Czytaj całość "LEGO Architecture i Historyland – zabytki Krakowa, Europy i świata z klocków"

Wolny weekend w Krakowie? Sprawdź, co warto zobaczyć!

Pierwszy raz od dawna masz do dyspozycji cały weekend dla siebie i nie wiesz, jak go wykorzystać? Czy spędzić go samotnie, czy może z kimś? Czy jechać na wycieczkę, czy może uporządkować swoje domowe sprawy, na które nigdy nie ma czasu? My proponujemy wypad do Krakowa. Niezależnie czy odwiedzisz Miasto Królów Polski samodzielnie, z ukochaną Czytaj całość „Wolny weekend w Krakowie? Sprawdź, co warto zobaczyć!” Czytaj całość "Wolny weekend w Krakowie? Sprawdź, co warto zobaczyć!"

Interaktywna wystawa lego w Krakowie – dlaczego musisz ją zobaczyć?

Szukasz miejsca, w Krakowie, które możesz śmiało odwiedzić z dzieckiem i wspólnie będziecie się dobrze bawić? Chcesz zaszczepić w dziecku zainteresowanie wydarzeniami historycznymi? Przedstawić historię naszego kraju w formie lekkiej i przystępnej? Wierzysz, że dobra zabawa może mieć również wartości edukacyjne? Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to znaczy, że HistoryLand został stworzony Czytaj całość „Interaktywna wystawa lego w Krakowie – dlaczego musisz ją zobaczyć?” Czytaj całość "Interaktywna wystawa lego w Krakowie – dlaczego musisz ją zobaczyć?"

Atrakcje dla dzieci w Krakowie – co warto zobaczyć w towarzystwie malucha?

Wybierasz się na wycieczkę do Krakowa i zabierasz ze sobą całą rodzinę? A może jesteś krakowianinem, odwiedzają Cię goście z małymi dziećmi i nie wiesz, w jaki sposób zorganizować im czas? Siostra wyjechała w delegację,  Ty musisz zająć się chrześniakiem? Pogoda w ostatnim czasie nas nie rozpieszcza, więc oczywiste rozwiązania w stylu gry w piłkę Czytaj całość „Atrakcje dla dzieci w Krakowie – co warto zobaczyć w towarzystwie malucha?” Czytaj całość "Atrakcje dla dzieci w Krakowie – co warto zobaczyć w towarzystwie malucha?"

Nauka historii i klocki lego w Historylandzie – czego dowiesz się, odwiedzając naszą wystawę?

HistoryLand to interaktywna wystawa makiet Lego. Dzięki połączeniu budowli z Lego, technologii VR (Wirtualna Rzeczywistość) oraz mnóstwa innych atrakcji, zarówno najmłodsi, jak i starsi odwiedzający będą mogli poznać informacje na temat historii Polski w przystępnej formie. Nauka poprzez zabawę to zawsze najszybszy i najprzyjemniejszy sposób zdobywania wiedzy. Czytaj całość "Nauka historii i klocki lego w Historylandzie – czego dowiesz się, odwiedzając naszą wystawę?"

Wystawy LEGO w Polsce – sprawdź, co przegapiłeś, a co możesz jeszcze zobaczyć

Pochodzące z Danii klocki Lego, to nie tylko wspaniała zabawa dla dzieci i dorosłych w każdym wieku, ale również budulec, który pobudza kreatywność. Właśnie dlatego coraz chętniej na świecie, a także w Europie i Polsce, tworzy się czasowe lub stałe wystawy Lego. Mogą przedstawiać słynne budowle z całego świata lub historyczne wydarzenia z danego kraju Czytaj całość „Wystawy LEGO w Polsce – sprawdź, co przegapiłeś, a co możesz jeszcze zobaczyć” Czytaj całość "Wystawy LEGO w Polsce – sprawdź, co przegapiłeś, a co możesz jeszcze zobaczyć"