Audioprzewodniki już dostępne

Odkrywanie HistoryLandu to niezwykła, interaktywna podróż przez historię Polski. Chcecie jeszcze bardziej zagłębić się podczas niej w dzieje naszego kraju? Teraz możecie to zrobić korzystając z dostępnych w naszym centrum audioprzewodników. Dzięki nim poznacie najistotniejsze fakty historyczne, a także ciekawostki techniczne dotyczące naszych makiet. Czytaj całość "Audioprzewodniki już dostępne"

Warsztaty w HistoryLandzie – nowy harmonogram

Tajemnice kultury dawnego Egiptu, historia „Mazurka Dąbrowskiego”, tworzenie modeli samochodów, samolotów i smoków z LEGO® – to tylko część tematów przewodnich i atrakcji, jakie dla Was przygotowaliśmy w ramach kolejnej tury warsztatów, które odbędą się w HistoryLandzie w maju i czerwcu. Na uczestników czeka sporo historycznych ciekawostek, a także zabaw plastycznych i manualnych. Mamy nadzieję, że do zobaczenia! Czytaj całość "Warsztaty w HistoryLandzie – nowy harmonogram"

Odkrywaj z nami historię – teraz także na warsztatach

Sekrety krakowskich zabytków, wybitne kobiety w historii, wiosenne tradycje, słynne ogrody z przeszłości – to tylko część tematów przewodnich warsztatów, które w najbliższych tygodniach zorganizujemy dla najmłodszych w HistoryLandzie. Dla maluchów przygotowaliśmy sporo ciekawostek, ale też liczne zajęcia plastyczne i zabawy, podczas których oczywiście nie zabraknie klocków LEGO®. Waszych pociech nie może na tych wydarzeniach zabraknąć! Czytaj całość "Odkrywaj z nami historię – teraz także na warsztatach"