Urodziny w HistoryLandzie

Twoje dziecko jest fanem klocków LEGO®? Zapewnij mu wyjątkową zabawę urodzinową połączoną z podróżą przez historię w HistoryLandzie 🙂

Przygotujemy dla Twojej pociechy i jej gości moc atrakcji. Razem z naszym przewodnikiem dzieci odkryją HistoryLand, zapoznając się w nietuzinkowy i interaktywny sposób z historią Polski i Polaków, a także poznają sporo ciekawostek i sekretów naszych makiet. Nasi animatorzy zadbają też o gry, zabawy i quizy dostosowane do wieku uczestników imprezy, a także upominki dla wszystkich dzieci biorących udział w przyjęciu. Małego solenizanta odwiedzi również HistoryLandek – czyli nasza ogromna, pluszowa maskotka. Dobrze wiemy, że podczas urodzin nie może zabraknąć tortu – w HistoryLandzie on także jest wyjątkowy, bo ma kształt… klocka LEGO®! Ofertujemy też możliwość zamówienia za naszym pośrednictwem cateringu, mogą Państwo również zdecydować się na przygotowanie przekąsek we własnym zakresie.

W ramach urodzin w HistoryLandzie zapewniamy osobną salę, w której odbywać się będą urodzinowe zabawy i poczęstunek, a także możliwość skorzystania ze specjalnego kącika przez rodziców czekających na swoje pociechy.

Chcesz zorganizować urodziny Twojego dziecka w HistoryLandzie? Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta, a omówimy szczegóły i przygotujemy scenariusz tej imprezy dopasowany do Twoich potrzeb.

tel.: +48 530 903 053
e-mail: bok@historyland.pl