Bilety

Zwiedzaj HistoryLand w taki sposób, w jaki tylko chcesz. To, czy wybierzesz się na tę podróż samemu, z rodziną, czy z przyjaciółmi zależy od Ciebie, a my będziemy na to przygotowani!

Dla szkół

Jak kupić bilety do HistoryLandu?

W HistoryLandzie dostępne są różne rodzaje biletów, więc na pewno znajdziesz takie, które będą dostosowane do Twoich potrzeb. Możesz kupić bilet indywidualny, skorzystać z atrakcyjnego cenowo pakietu rodzinnego albo odwiedzić HistoryLand większą grupą, kupując bilet grupowy.

Bilety do HistoryLandu możesz nabyć na 3 sposoby:

  • możesz je kupić online, poprzez stronę bilety.historyland.pl. Na wskazanej stronie wybierasz dostępny termin i godzinę, a następnie klikasz „Kup bilet” i od razu dokonujesz zapłaty. Dzięki temu masz pewny bilet wstępu w dniu i godzinie, którą sobie wybrałeś;
  • możesz skorzystać z opcji rezerwacji biletu, która umożliwia Ci dokończenie płatności w późniejszym terminie, online lub na miejscu w kasie biletowej HistoryLandu. Aby zarezerwować bilet musisz wejść na stronę bilety.historyland.pl, wybrać dzień i godzinę planowanej wizyty, następnie wybrać opcję „Rezerwuj miejsce”. Zarezerwowany bilet musisz opłacić nie później, niż 30 minut przed rozpoczęciem odkrywania HistoryLandu;
  • możesz także dokonać zakupu biletu na miejscu, w kasach HistoryLandu, jeśli bilety na dany dzień i godzinę będą dostępne.

Kup bilety

Wygodna płatność online

Płacąc online, możesz wybrać dowolny, najwygodniejszy dla Ciebie sposób płatności – za pomocą karty płatniczej, poprzez szybki transfer z Twojego banku, przelewem online, a także skorzystać z opcji „Portmonetka” albo „Vouchery”. Przejdź do strony, na której zakupisz bilety.

Rezerwacja biletu

Wchodząc na stronę bilety.historyland.pl możesz zarezerwować bilet na określoną datę i godzinę, a płatności dokonać później. Zarezerwowany bilet możesz opłacić:

  • online, za pomocą dostępnych sposobów płatności*,
  • w kasie HistoryLandu.

Zarezerwowany bilet musi zostać opłacony nie później, niż 30 minut przed rozpoczęciem odkrywania HistoryLandu, a wpłata zostać poprawnie zaksięgowana.

Odpowiednio wcześniej możesz też dokonać zmian swojej rezerwacji. Wystarczy, że klikniesz w link, przesłany na Twój adres mailowy podczas rezerwacji. Pamiętaj, zmiany rezerwacji możesz dokonać nie później, niż 30 minut przed rozpoczęciem zwiedzenia. Po tym czasie nie będziesz mógł dokonać zmian daty czy też godziny.

*Płatności online możesz dokonać zarówno kartą płatniczą, jak i przelewem tradycyjnym. Pamiętaj jednak, że przelew musi zostać zaksięgowany na naszym koncie, aby Twoja rezerwacja nie przepadła. Najszybszą formą płatności online i otrzymania biletów do HistoryLandu jest płatność kartą.

Cennik

Poniżej znajduje się aktualny cennik biletów do HistoryLandu.

Normalny – przysługuje osobom powyżej 16. roku życia.
27,00 zł

Ulgowy – przysługuje dzieciom i młodzieży szkolnej do 16. roku życia.
24,00 zł

Rodzinny 4 (2+2) – przysługuje rodzicom lub opiekunom z dziećmi. Upoważnia do wejścia 4 osoby, w tym maksymalnie 2 osoby dorosłe oraz 2 dzieci do 16. roku życia.
89,00 zł

Rodzinny 5 (2+3) – przysługuje rodzicom lub opiekunom z dziećmi. Upoważnia do wstępu 5 osób, w tym maksymalnie 2 osoby dorosłe oraz 3 dzieci do 16. roku życia.
109,00 zł

Rodzinny 6 (2+4) – przysługuje rodzicom lub opiekunom z dziećmi. Upoważnia do wstępu 6 osób, w tym maksymalnie 2 osoby dorosłe oraz 4 dzieci do 16. roku życia.
129,00 zł

Grupowy, 10-20 osób dorosłych
26,00 zł

Grupowy, powyżej 20 osób dorosłych
25,00 zł

Grupowy ulgowy, 10-20 osób
21,00 zł

Grupowy ulgowy, powyżej 20 osób
20,00 zł

Bilet grupowy normalny – przysługuje 1 osobie dorosłej w zorganizowanej grupie osób powyżej 16. roku życia. Grupy zorganizowane mogą liczyć od 10 do 20 osób lub powyżej 20 osób.

Bilet grupowy ulgowy – przysługuje 1 osobie w zorganizowanej grupie przedszkolnej i szkolnej (osoby do 16. roku życia). Grupy zorganizowane mogą liczyć od 10 do 20 osób lub powyżej 20 osób (plus opiekun). Do każdej puli 10 biletów 1 bilet dla opiekuna gratis (każdy kolejny opiekun zobowiązany jest kupić bilet).

Dzieci w wieku do 4 lat mogą odwiedzać HistoryLand bezpłatnie, wstęp możliwy jest jednak wyłącznie w towarzystwie rodzica bądź opiekuna. Odkrywanie HistoryLandu to niezwykła przygoda, pragniemy jednak zwrócić uwagę na to, że nasze centrum i dostępne w nim atrakcje dedykowane najmłodszym zainteresują przede wszystkim dzieci powyżej 3. roku życia.

Do pobrania – wzór oświadczenia rodzica lub opiekuna, upoważniający do skorzystania z HistoryLandu osobom niepełnoletnim w wieku powyżej 13 lat – pobierz PDF.

Bilety do HistoryLandu nabywa się na konkretne godziny, są one dostępne w odstępach 30-minutowych. Zakupiony bilet upoważnia do wejścia do naszego centrum w przeciągu 15 minut od wybranej godziny wizyty. Komfortowe odkrywanie naszego centrum trwa około półtorej godziny.

Kup bilety

HistoryLand z przewodnikiem

Nasze interaktywne centrum możesz odkrywać samodzielnie albo w towarzystwie jednego z naszych przewodników – dzięki temu wizyta w HistoryLandzie stanie się jeszcze bardziej ekscytująca. Usługa ta jest dostępna dla grup oraz klientów indywidualnych w języku polskim, angielskim i włoskim.

Skorzystanie z usług przewodnika jest dodatkowo płatne zgodnie z cennikiem:

  • 1-4 os. – 35 zł
  • 5-10 os. – 50 zł
  • 11-30 os. – 80 zł

Chcesz odkrywać HistoryLand z przewodnikiem? Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu ustalenia szczegółów:

tel.: +48 530 903 053
e-mail: bok@historyland.pl

Godziny otwarcia

Nowe godziny otwarcia HitoryLandu! Poniżej znajdziesz informacje o aktualnych dniach i godzinach otwarcia HistoryLandu.

Poniedziałek – piątek: 9:00 – 17:00

Sobota – niedziela: 10:00 – 18:00

Serdecznie zapraszamy!