Bilety

Zwiedzaj HistoryLand w taki sposób, w jaki tylko chcesz. To, czy wybierzesz się na tę podróż samemu, z rodziną, czy z przyjaciółmi zależy od Ciebie, a my będziemy na to przygotowani!

Dla szkół

Jak kupić bilety do HistoryLandu?

W HistoryLandzie dostępne są różne rodzaje biletów, więc na pewno znajdziesz takie, które będą dostosowane do Twoich potrzeb. Możesz kupić wejściówkę indywidualną, skorzystać z jednego z przyjaznych rodzinom pakietów albo wybrać się do naszego centrum większą grupą.

Bilety do HistoryLandu możesz zakupić na 2 sposoby:

  • możesz kupić online, poprzez stronę bilety.historyland.pl. Na wskazanej stronie wybierasz dostępny termin i dokonujesz zapłaty. Dzięki temu masz pewny bilet wstępu w dniu i godzinie, którą sobie wybrałeś.
  • możesz także dokonać zakupu biletu na miejscu, w kasach HistoryLandu, jeśli bilety na dany dzień i godzinę będą dostępne.

Kup bilety

Wygodna płatność online

Płacąc online, możesz wybrać dowolny, najwygodniejszy dla Ciebie sposób płatności – za pomocą karty płatniczej, poprzez szybki transfer z Twojego banku, przelewem online, a także skorzystać z opcji „Portmonetka” albo „Vouchery”. Przejdź do strony, na której zakupisz bilety.

Cennik

Poniżej znajduje się aktualny cennik biletów do HistoryLandu.

Normalny – przysługuje osobom powyżej 16. roku życia.
27,00 zł

Ulgowy – przysługuje dzieciom i młodzieży szkolnej do 16. roku życia.
24,00 zł

Rodzinny 4 (2+2) – przysługuje rodzicom lub opiekunom z dziećmi. Upoważnia do wejścia 4 osoby, w tym maksymalnie 2 osoby dorosłe oraz 2 dzieci do 16. roku życia.
89,00 zł

Rodzinny 5 (2+3) – przysługuje rodzicom lub opiekunom z dziećmi. Upoważnia do wstępu 5 osób, w tym maksymalnie 2 osoby dorosłe oraz 3 dzieci do 16. roku życia.
109,00 zł

Rodzinny 6 (2+4) – przysługuje rodzicom lub opiekunom z dziećmi. Upoważnia do wstępu 6 osób, w tym maksymalnie 2 osoby dorosłe oraz 4 dzieci do 16. roku życia.
129,00 zł

Grupowy, 10-20 osób dorosłych
26,00 zł

Grupowy, powyżej 20 osób dorosłych
25,00 zł

Grupowy ulgowy, 10-20 osób
21,00 zł

Grupowy ulgowy, powyżej 20 osób
20,00 zł

Bilet grupowy normalny – przysługuje 1 osobie dorosłej w zorganizowanej grupie osób powyżej 16. roku życia. Grupy zorganizowane mogą liczyć od 10 do 20 osób lub powyżej 20 osób.

Bilet grupowy ulgowy – przysługuje 1 osobie w zorganizowanej grupie przedszkolnej i szkolnej (osoby do 16. roku życia). Grupy zorganizowane mogą liczyć od 10 do 20 osób lub powyżej 20 osób (plus opiekun). Do każdej puli 10 biletów 1 bilet dla opiekuna gratis (każdy kolejny opiekun zobowiązany jest kupić bilet).

Dzieci w wieku do 4 lat mogą odwiedzać HistoryLand bezpłatnie, wstęp możliwy jest jednak wyłącznie w towarzystwie rodzica bądź opiekuna. Odkrywanie HistoryLandu to niezwykła przygoda, pragniemy jednak zwrócić uwagę na to, że nasze centrum i dostępne w nim atrakcje dedykowane najmłodszym zainteresują przede wszystkim dzieci powyżej 3. roku życia.

Do pobrania – wzór oświadczenia rodzica lub opiekuna, upoważniający do skorzystania z HistoryLandu osobom niepełnoletnim w wieku powyżej 13 lat – pobierz PDF.

Bilety do HistoryLandu nabywa się na konkretne godziny, są one dostępne w odstępach 30-minutowych. Zakupiony bilet upoważnia do wejścia do naszego centrum w przeciągu 15 minut od wybranej godziny wizyty. Komfortowe odkrywanie naszego centrum trwa około półtorej godziny.

Kup bilety

Godziny otwarcia

Poniżej znajdziesz informacje o dniach i godzinach otwarcia HistoryLandu.

Wtorek – sobota: 9:00 – 21:00

Niedziela: 9:00 – 16:00

Poniedziałek: HistoryLand jest nieczynny

Serdecznie zapraszamy!