Sala Zabaw - Atrakcja obecnie niedostępna.

Przepraszamy za niedogodności.

Zapraszamy na jedyną w swoim rodzaju otwartą makietę miasta stworzoną z klocków LEGO® City i LEGO® Friends. Nasz plac zabaw to wyjątkowe miasteczko w całości zbudowane z klocków LEGO®! Twoje dziecko może wcielić się w jedną z kilkudziesięciu ról i zostać m.in. piosenkarką, strażakiem, płetwonurkiem, czy policjantem. Tutaj zabawa nie kończy się nigdy! Dodatkową atrakcją jest ruchoma kolejka gnająca po torach przez sam środek miasteczka.

Cennik:

  • 12 zł/ 30 minut
  • 18 zł/ 60 minut
  • 20% rabatu do Sali Zabaw przy zakupie biletu do Historyland

Co by było gdyby ludziki LEGO® założyły swoją własną osadę? Postanowiliśmy to sprawdzić! Tak powstało miasteczko marzeń z uliczkami, samochodami i setkami małych postaci. Stacje benzynowe, sklepiki, restauracje, szpital, kawiarnie, posterunek policji, straż pożarna i farma – czego tutaj nie ma!? Wszystko na wyciągnięcie rączki, aż zaprasza do zabawy.

Mało? Obok miasteczka zbudowaliśmy wielką ruchomą kolejkę górską. Na rollercoasterze trwa szalony przejazd ludzików po konstrukcji w całości zbudowanej z LEGO®. To świat w którym nie ma czasu na nudę – w wesołym miasteczku dzieci mogą także zakręcić wielkim, diabelskim młynem.

Pora na wybrzeże. Za aglomeracją rozciąga się piękna, piaszczysta plaża i morze. W zatoce tętni życie. Piosenkarka daje koncert na promenadzie, wczasowicze opalają się, surfują i nurkują wśród kolorowych rybek. Po falach mkną łódki i jachty, a na brzegu ludziki rozbijają biwak.

Wideo

Ten świat nie ma granic!

Obok miasteczka, na Twoje dziecko czeka stacja z klockami LEGO®, gdzie może zbudować własne konstrukcje i powiększyć naszą makietę.

0:00
0:00

Zaplanuj zwiedzanie

Salonklocków.pl

Sprawdź nasz sklep z klockami LEGO®!

Sprawdź

Bilety

Przeczytaj o interaktywnych elementach, dzięki którym znajdziesz się w centrum wydarzeń.

Sprawdź