Urodzinowe atrakcje w HistoryLandzie

Organizacja urodzin jest obecnie niemożliwa. Zapraszamy na urodziny w HistoryLand już w pierwszym kwartale 2022 roku.

Razem z naszym przewodnikiem dzieci odkryją HistoryLand, zapoznając się z historią Polski i Polaków. Nasi animatorzy zadbają też o gry, zabawy i quizy dostosowane do wieku uczestników imprezy.

OFERTA URODZIN

Liczba uczestników: od 8 do 25 osób

Organizacja obejmuje:

 • Udostępnienie udekorowanej sali eventowej,
 • Dwie osoby do obsługi wydarzenia – animator + przewodnik,
 • Urodziny trwające łącznie 2,5 godziny – Około 1,5 godziny zwiedzania interaktywnej wystawy HistoryLand oraz 1 godziny animacji urodzinowych (gry i zabawy edukacyjne i ruchowe),
 • Przebrania tematyczne dla dzieci,
 • Upominki LEGO® dla wszystkich uczestników,
 • Zaproszenia urodzinowe,
 • Zabawa z osobą w stroju maskotki HistoryLand (możliwość fotografii pamiątkowych),
Najważniejsze informacje

Koszt organizacji urodzin wynosi:

 •  70 zł / osobę w sobotę i niedzielę
 •  60 zł / osobę w dniach od poniedziałku do piątku

Uwaga:

 • Animacje urodzinowe oraz zwiedzanie z przewodnikiem jest dedykowane wyłącznie dzieciom. Rodzice bądź opiekunowie mają możliwość zakupu biletu wstępu na wystawę w cenie promocyjnej, uwzględniającej 30% rabat.
 • Rodzice gości urodzinowych mogą przebywać w Sali Urodzinowej podczas całości trwania uroczystości,
 • Catering, nakrycia (talerzyki, sztućce, kubeczki) i tort urodzinowy – we własnym zakresie,
 • Udostępniamy stół nakryty obrusem i serwetkami,
 • Istnieje możliwość organizacji przyjęcia z usługą cateringową i tortem, jednak nie zostało to ujęte w powyższej cenie.
 • W terminie 7 dni od telefonicznej rezerwacji, należy pobrać zaproszenia urodzinowe i dokonać wpłaty zadatku w kwocie 200 zł
Świętuj urodziny w HistoryLandzie!

Wybierz odpowiednią tematykę dla Twojego dziecka:

Podróż przez dzieje Polski (7-12 lat)

Mali miłośnicy historii wcielą się w średniowieczne postacie, a dodatkowo poznają szereg ciekawostek historycznych związanych z naszymi makietami. W trakcie zwiedzania będą się uczyć, bawić i korzystać z wielu interaktywnych technologii. W sali urodzinowej rozwiążą ciekawe quizy i dadzą upust swojej energii podczas zabaw z animatorem.

Śladami Legend (4-7 lat)

Najmłodsi badacze przeszłości wkroczą na ścieżkę zwiedzania, której motywem przewodnim staną się znane i mniej znane legendy. Będą poszukiwać ukrytych na makietach elementów zbroi tajemniczego rycerza lub szaty porwanej królewny. Odnalezione akcesoria pozwolą im przeistoczyć się w legendarnych bohaterów. Dzięki wsparciu animatora wezmą udział w wielu atrakcyjnych grach i zabawach.

Kraina skarbów (7-12lat)

Uczestnicy wyprawy po skarb zmienią się w piratów i rozpoczną zwiedzanie obiektu w oparciu o mapę zadań. Na młodych poszukiwaczy drogocennych przedmiotów czekać będą ciekawe misje i niejedna próba odwagi. Efektem finalnym niezwykłej wyprawy będzie radość z odkrycia tajemniczego skarbu. Animator zadba również o zorganizowanie niezapomnianych zabaw integracyjnych.

Świat konstruktora Lego (4-12 lat)

młodzi pasjonaci klocków LEGO® wejdą na ścieżkę zwiedzania, by zgłębić tajniki budowy makiet, a następnie, w Sali Zabaw sami stworzą własne budowle z klocków LEGO® . W asyście animatora i jego rekwizytów spędzą najwspanialsze chwile bawiąc się w sali urodzinowej.

Roztańczona imprezka (6-10 lat)

Rytmiczna zabawa w sali urodzinowej będzie połączona z artystycznym malowaniem twarzy i nauką tańca. Szaloną imprezkę dopełni porywające tło muzyczne, które sprawi, że wszyscy będą bawić się na całego. Efektownie udekorowane buźki wkroczą także w magiczny świat makiet HistoryLand.

Zaplanuj przyjęcie urodzinowe

Chcesz zorganizować urodziny Twojego dziecka w HistoryLandzie? Skontaktuj się z nami, a omówimy szczegóły i przygotujemy scenariusz tej imprezy dopasowany do Twoich potrzeb.

Kontakt i rezerwacje

Kierownik ds. eventów

Napisz do nas

Dziękujemy za kontakt! Wkrótce odezwiemy się do Ciebie.
Ten serwis jest chroniony przez reCAPTCHA. Obowiązują Polityka prywatności i Warunki świadczenia usług Google.