Jak dojechać do HistoryLandu

Autobusem? Tramwajem? Autem? Niezależnie od tego, czym się przemieszczasz, podpowiemy Ci, jak dotrzeć do naszego centrum i rozpocząć interaktywną podróż po historii Polski i Polaków!

Jak dojechać?

HistoryLand mieści się w starym dworcu PKP w Krakowie przy placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego 3. Możesz się tu dostać na kilka sposobów.

Samochodem

Jeśli jedziesz do HistoryLandu samochodem, to najwygodniej Ci będzie, kiedy zostawisz go na parkingu przy Galerii Krakowskiej i udasz się piechotą na plac Jana Nowaka-Jeziorańskiego 3. Tam z pewnością bez trudu dojrzysz już budynek starego dworca PKP.

Autobusem

Do HistoryLandu dojedziesz autobusami linii: 124, 152, 182, 192, 208, 352, 424, 482, 537, 608, 610.
Wysiądź na przystanku Dworzec Główny Wschód. Następnie skieruj się w stronę nowego Dworca PKP Kraków Główny, przejdź przez Galerię Krakowską, idąc w stronę Placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Jesteś na miejscu!

Tramwajem

Do HistoryLandu dojedziesz tramwajami linii: 3, 4, 14, 20, 50, 72.
Wysiądź na przystanku Dworzec Główny Tunel. Następnie przejdź przez nowy Dworzec PKP Kraków Główny lub Galerię Krakowską, kierując się w stronę placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Dotarłeś na miejsce!

Pociągiem

Wysiądź na stacji Kraków Główny, a następnie skieruj się do Galerii Krakowskiej i idź w stronę placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Trafiłeś!